Учні Лінгвістичної гімназії долучились до святкування Дня Соборності України

22 січня 2019 року вчитель історії Лінгвістичної гімназії  біля пам`ятника Тарасу Шевченку провів тематичний урок   «Соборність України-сторічна єдність і злагода».

У ході проведення уроку Андрій Сергійович здійснив екскурс у сторічну історію  виникнення Української держави , нагадав  етапи українського державотворення (від княжої доби до сьогодення»; ознайомив учнів  і з цікавими фактами про Україну , Акт злуки УНР і ЗУНР,про її  славних синів, які віддали своє життя за щастя народу. Гімназисти  перегорнули сторінки героїчного минулого нашого народу, пригадали січневі події 1918, 1919, 1990 років .Учні 6(10)-А класу цитували поезії Т.Шевченка,зміст яких дуже актуальний і сьогодні:

…І оживе добра слава, 
Слава України, 
І світ ясний, невечерній 
Тихо засіяє… 
Обніміться ж, брати мої, 
Молю вас, благаю!

«Відзначаючи  День соборності України, ми повинні ще і ще раз врахувати уроки минулого, які переконливо засвідчують необхідність єдності, відмови від внутрішніх конфліктів задля забезпечення територіальної, економічної, політичної та духовної цілісності України», - наголосив наприкінці вчитель.

Учні переконалися, що лише в єдності дій та соборності душ можна побудувати вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.